Konkurs na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Instytucie Matematyki

w Instytucie Matematyki

Wymiar etatu: 1/1

data ogłoszenia: 4.02.2019r.

Obszary badawcze reprezentowane w Instytucie Matematyki obejmują:

• Teoria liczb i arytmetyczna geometria algebraiczna,
    • Geometria różniczkowa,
    • Analiza nieliniowa,
    • Teoria sterowania,
    • Funkcje analityczne,
    • Układy dynamiczne,
    • Teoria reprezentacji algebr,
    • Teoria funkcji rzeczywistych,
    • Analiza funkcjonalna,
    • Dydaktyka Matematyki.

Wykaz dokumentów:

• podanie o zatrudnienie (formalnie skierowane do JM Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego),
    • życiorys naukowy, informację o dorobku naukowym, dydaktycznym i organizacyjnym,
    • kwestionariusz osobowy,
    • odpis dyplomu stwierdzający uzyskanie stopni naukowych,
    • wykaz publikacji, opis zainteresowań naukowych i doświadczenia dydaktycznego,
    • oświadczenie stwierdzające, że Uniwersytet Szczeciński będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu.
    • oświadczenie o wyrażeniu zgody na zaliczenie do minimum kadrowego dla potrzeb ustalenia uprawnień do prowadzenia kierunków studiów wyższych,  w przypadku wygrania konkursu.

Dokumenty należy składać do 28 lutego 2018 roku w dziekanacie Wydziału Matematyczno-Fizycznego lub wysłać pocztą na adres Uniwersytet Szczeciński, Wydział Matematyczno-Fizyczny, ul. Wielkopolska 15, 70-451 Szczecin.

O wynikach konkursu kandydat zostanie poinformowany odrębnym pismem.

Konkurs jest pierwszym etapem procedury zatrudnienia na stanowisku nauczyciela akademickiego, a jego pozytywne rozstrzygnięcie stanowi podstawę do dalszego postępowania.

Treść ogłoszenia