• Informacje ogólne

Jednostka prowadząca Instytut Matematyki
    Wydział Wydział Matematyczno-Fizyczny
    Cel studiów Doskonalenie kwalifikacji zawodowych nauczycieli.

Opis /Program

Kurs kierowany jest do osób chcących nauczyć się  programowania w językach Java i C++ oraz chcących poznać podstawowe technologie używane do tworzenia aplikacji internetowych  a także podstawy algorytmów i struktur danych. Ponadto kurs umożliwia osiągnięcie znajomosci języka niemieckiego na poziomie B2 z jednoczesnym zapoznaniem sie ze słownictwiem niemieckim z zakresu informatyki i programowania.

Od kandydatów jest wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie B1.

Uczestnicy Osoby chętne nauczyć się  programowania w językach Java i C++ oraz chcące poznać podstawowe technologie używane do tworzenia aplikacji internetowych.
    Prowadzący Zajęcia prowadzić będą pracownicy naukowo-dydaktyczni i dydaktyczni z wieloletnim stażem zawodowym, zatrudnieni w Instytucie Matematyki.
    Czas trwania 1 semestr (180 godzin)
    Opłata
  • Terminy

rekrutacja i składanie dokumnetów
    • nabór zimowy: wrzesień
    • nabór letni: luty
    rozpoczęcia zajęć
    • nabór zimowy: październik
    • nabór letni: marzec
    terminy zajęć Zajęcia odbywać się będą w soboty. Dokładny plan zajęć zostanie podany w terminie późniejszym.
  • Wymagane dokumenty

Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych, wg kolejności złożenia dokumentów aż do wypełnienia limitu miejsc (30).

Wymagane dokumenty:

• kwestionariusz osobowy,
    • 1 zdjęcie, legitymacyjne
    • poświadczona przez uczelnię fotokopia dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość uczestnika kursu.
  • Sposób składania dokumentów

Dokumenty można dostarczyć osobiście bądź za pośrednictwem poczty listem poleconym na adres:

Uniwersytet Szczeciński

Wydział Matematyczno-Fizyczny

Sekretariat Instytutu Matematyki (pokój 20)

ul.Wielkopolska 15